Dienos archyvas: 2018 9 spalio

Mokytojų dienos šventė

Kartą per metus, kaip medžiai nusidažo gražiausiomis spalvomis, mokinių širdyse  ir lūpose suskamba nuoširdžiausi žodžiai ir linkėjimai, skirti Mokytojams.

Mūsų gimnazijoje  taip pat visa diena buvo skirta pagerbti tiems, kurie mokiniams reiškia daugiausia, kurių kasdienės pastangos ir sunkus darbas vertas pačios didžiausios pagarbos. Nuo ankstyvo ryto mokytojus pasitiko muzikos garsai, gėlių kvapai, mokinių pažadai ir linkėjimai, taip pat kiekvieno laukė jauki staigmena, paslėpta lelijos žiede… Vėliau tradiciškai mokytojai virto mokiniais, o vyresniųjų klasių gimnazistai galėjo išbandyti pedagogo profesiją. Galiausiai visi susirinko aktų salėje į šventinį koncertą, kurio metu įvairiomis formomis nenutrūkstamai skambėjo gražiausi padėkos žodžiai mokytojams.

Mieli mokytojai, kasdien būkite tokie patys kantrūs, kūrybingi ir ypatingi. Mes, mokiniai, nors ir ne visada mokame parodyti, bet nuolat jaučiame Jūsų rūpestį ir gerumą, be kurio netaptume tokie, kokie esame. Ačiū!

G4 klasės mokiniai ir auklėtoja