Dienos archyvas: 2018 16 lapkričio

Pasaulinės sveikos mitybos dienos minėjimas

Minėdami Pasaulinės sveikos mitybos dieną mūsų gimnazijoje  vyko įvairiausi renginiai.            Biologijos ir technologijos  mokytojos organizavo sveikos mitybos  viktoriną 5-8 klasėms ”Tinkamas maitinimasis ir fizinis aktyvumas-sveikatos garantas”, kuri buvo integruojama į biologijos ir technologijos  pamokas. Viktorinos metu mokiniai nagrinėjo sveikos mitybos piramidę. Sužinojo, kokią reikšmę organizmui turi angliavandeniai, baltymai, riebalai, vitaminai . Aptarė šešis  kasdienius sveikos mitybos žingsnius. Atsakinėjo į pateiktus viktorinos klausimus. Įtvirtinti savo žinias mokiniai galėjo ruošdami pagal savo sukurtą receptą su įvairiomis uogomis ir vaisiais  sveikatingumo kokteilius, kuriais pavaišino mokyklos bendruomenę. Už aktyvų dalyvavimą mokytojai mokinius pavaišino obuoliais.