,,Eglutė iš atlasinių juostų‘‘

Sužinoję apie Anos Stankovskos aistrą rankdarbiams, pakvietėme ją sudalyvauti ugdymo pamokoje ,,Eglutė iš atlasinių juostų‘‘, kuri įvyko gruodžio 17 dieną.

Ana domisi netradicinėmis rankdarbių technikomis, tad mielai sutiko pasidalinti savo kūrybinėmis idėjomis su septintokais. Užsiėmimo metu vaikai  gamino eglutės iš atlasinių juostų. Mokiniai susidomėję mokėsi naujos technikos ir tai jiems patiko! Juk pasiekti norimą rezultatą su karštais klijais galima greičiau, o šiuolaikiniam vaikui – tai svarbiausia! Visi pasidžiaugėme radę dar vieną būdą, galintį padėti įdomiai praleisti laisvalaikį ir sukurti išskirtinę dovaną prieš Kalėdas.

Visų mokinių vardu dėkojame, Anai Stankovskai, už puikią pamoką, šiltą bendravimą ir kantrybę.

Technologijų mokytoja Ana Lozovska