Akcija „Išsaugokime medį 2019“

   Šiais metais mūsų gimnazijoje jau septintą kartą buvo paskelbta makulatūros rinkimo akcija „Išsaugokim medį“

                     Mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai kiekvienais metais prisijungia prie šios akcijos. Jūk antrinės žaliavos – tai perdirbti tinkamos atliekos. Jos gali būti alternatyvus žaliavų ir energijos šaltinis. Gaminti naujus daiktus iš antrinių žaliavų daug paprasčiau, pigiau, mažiau teršiama aplinka.Kuo daugiau naudojama antrinių žaliavų, tuo daugiau sutaupoma gamtinių išteklių.

                    Kiekviena perdirbto popieriaus tona išsaugo 17 medžių, 26460 litrų vandens ir pakankamai energijos tam, kad 6 mėnesius būtų apšildomas normalaus dydžio namas

                     Dėkoju akcijos dalyviams: 5-8, 1G ir 4G klasių auklėtojams ir mokiniams.

Bibliotekininkė Genė Jelmakienė