Dienos archyvas: 2019 18 vasario

Vasario 16-osios šventė

„Ką pasaka mums mena…“

Kiekviena Lietuvos valstybinė šventė priverčia susimąstyti apie tai, kas mes esame ir kur einame, kur mūsų šaknys, iš ko galime semtis stiprybės. Mūsų gimnazijoje jau daugelį metų vyrauja tradicija, minint Vasario 16-ąją ar Kovo 11-ąją, atsigręžti į lietuvių literatūrą ir kultūrą, tautos praeitį ir šiandieną susieti atsiremiant į klasikinius tekstus ir kūrinius.

Skaitykite toliau

Ar žinai savo Tėvynės istoriją?

Ar nori patirti pažinimo džiaugsmą?

Ar jauti, kad tai yra svarbu?

NACIONALINIS KONKURSAS „LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS“

Ketvirtadienį vasario 14 d.  mūsų gimnazijoje vyko tradiciniu tapęs istorijos konkursas „Lietuvos istorijos žinovas”, kuriame dalyvavo 8-IIIG klasių mokiniai. Konkurso tikslas ir uždaviniai – prasmingai paminėti Lietuvos valstybės  ir nepriklausomybės atkūrimo įvykius, žadinti ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija Tėvynėje ir pasaulyje, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą.

Skaitykite toliau