Ar žinai savo Tėvynės istoriją?

Ar nori patirti pažinimo džiaugsmą?

Ar jauti, kad tai yra svarbu?

NACIONALINIS KONKURSAS „LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS“

Ketvirtadienį vasario 14 d.  mūsų gimnazijoje vyko tradiciniu tapęs istorijos konkursas „Lietuvos istorijos žinovas”, kuriame dalyvavo 8-IIIG klasių mokiniai. Konkurso tikslas ir uždaviniai – prasmingai paminėti Lietuvos valstybės  ir nepriklausomybės atkūrimo įvykius, žadinti ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija Tėvynėje ir pasaulyje, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą.

Pirmą vietą šiais metais užėmė IIIG kl. mokinės Evelina Barkovska ir Evelina Klim, antra vieta atiteko IIG kl. Devidui Jarmolkovičiui, trečią vietą pasidalino IIG kl. mokiniai Edvardas Tarasevičius ir Arnoldas Kozlovskis.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dėkojame visiems mokiniams už  dalyvavimą.