RUSŲ KALBOS (UŽSIENIO) OLIMPIADA

2019 m. vasario mėn. 12d. Šalčininkų ,,Santarvės“ gimnazijoje įvyko II (rajonų/miesto) olimpiados etapas. Olimpiadoje dalyvavo 11 klasės mokiniai. Olimpiados tema: ,,Над чем смеётесь, господа? “.

Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, rusų kalba, grožine rusų literatūra.

Norėdami sėkmingai atlikti II etapo testą ir kūrybinį darbą raštu, mokiniai turėjo pakartoti  sociokultūrines žinias: Rusijos kultūra XIX-XXa.; Rusijos papročiai, šventės, patiekalai, liaudies rūbai, amatai; Rusijos geografija; šalį garsinančios asmenybės; Rusijos įžymios vietos, Maskva, Petersburgas.

Šioje olimpiadoje mūsų gimnazijai atstovavo IIIG klasės mokinė Mažena Moločko.  Sveikiname Maženą,  labai gerai sudalyvavusią ir užėmusią antrąją vietą.

Rusų kalbos (užsienio) vyresnioji mokytoja Valentina Jaglinska