Dienos archyvas: 2019 28 vasario

Lietuvių kalbos dienos: edukacinės pamokos Vilniaus Universitete bei garsių rašytojų butuose-muziejuose

Mūsų gimnazijos 3G ir 4G  klasių mokiniai vasario 27 dieną išvyko į Vilnių,  į tris netradicines lietuvių literatūros pamokas.

Jie aplankė Vinco Mykolaičio-Putino ir Balio Sruogos, Vinco Krėvės-Mickevičiaus butus-muziejus bei Vilniaus Universiteto biblioteką ir kiemelius. Mokiniai galėjo praktiškai susipažinti su lietuvių literatūros pamokų medžiaga: išgirsti išsamias rašytojų biografijas, prisiminti svarbius kūrybos faktus, susipažinti su autentiška rašytojų gyvenimo aplinka, kartoti įvairių epochų bruožus, prisiminti svarbiausius lietuvių literatūros veikėjus ir kūrėjus Universiteto kiemeliuose bei bibliotekoje.

Skaitykite toliau