„Stebuklingą knygų pasaulį pravėrus…“

Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijoje balandžio mėnesį tradiciškai vyko Nacionalinei bibliotekų savaitei skirtas bendras lietuvių kalbos ir bibliotekos projektas.

Šiais mokslo metais 5-7 klasių mokiniai buvo pakviesti dar kartą praverti duris į stebuklingą knygų pasaulį… Pasidalinę komandomis dalyviai nardė po bibliotekoje slypinčius knygų lobius, gilino literatūros ir kalbos žinias, sprendė kompiuterinio „:Kalbos turtų“ žaidimo užduotis, kurias įveikiant ir vėl ne kartą gelbėjo knyga. Visi buvo šaunūs, išradingi ir greiti, bet laimėjo tik patys sumaniausi.

Organizatorės džiaugiasi, kad mokiniai nekantraudami laukia pamokų ar projektų bibliotekoje, nes tokiu būdu įprastas dialogas su knyga tampa smagus ir netikėtas, o kompiuteris ir popieriuje spausdintas žodis susitinka kaip lygiaverčiai bičiuliai.

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė

Bibliotekininkė Genė Jelmakienė