Dienos archyvas: 2019 11 gruodžio

2019 m. gruodžio 5 d. mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda dalyvavo  LIETUVOS MOKYKLŲ FUTBOLO ŽAIDYNĖSE ,,LADYGOLAS“.  U-14 „B“ pogrupių rungtynėse dalyvavo 5 komandos:  Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto” gimnazija, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija, Juodšilių „Šilo” gimnazija, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros” gimnazija. Mūsų gimnazijos mergaičių komanda laimėjo I vietą ir pateko į finalą.

IŠVYKA PAS ODONTOLOGĄ

Priešmokyklinukai lankėsi Turgelių ambulatorijoje. Gydytoja odontologė Svetlana Markevičienė ir gydytojos padėjėja Janina Butko maloniai priėmė vaikus, parodė instrumentus, kuriais apžiūrimi dantukai. Paaiškino, kodėl reikia valyti dantukus ir parodė kaip tai reikia daryti. Gydytoja parodė kaip reikia valyti dantukus, kiek uždėti dantų pastos. Už drąsą priešmokyklinukai gavo dovanų dantų šepetuką. Vaikai pažadėjo valyti dantukus, o prireikus, kartu su tėveliais, nebijoti apsilankyti pas gydytoją.

LIETUVOS MOKYKLŲ FUTBOLO ŽAIDYNĖSE ,,LADYGOLAS“

2019 m. gruodžio 5 d. mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda dalyvavo LIETUVOS MOKYKLŲ FUTBOLO ŽAIDYNĖSE ,,LADYGOLAS“. U-14 „B“pogrupių rungtynėse dalyvavo 5 komandos:  Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto” gimnazija, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija, Juodšilių „Šilo” gimnazija, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros” gimnazija. Mūsų gimnazijos mergaičių komanda laimėjo I vietą ir pateko į finalą.

Atverkime širdis gerumui

Sakoma, kad „Kalėdos tai stebuklų metas“, tad atverkime  širdis ir pasidalykime, nors ir mažučiu gerumo trupinėliu su kitais žmonėmis, kurie vis dar tiki Kalėdiniais stebuklais.
Gruodžio 4 dieną mūsų gimnazijos mokiniai, padedami  valgyklos virėjos Mildos Kozlovskienės ir Olgos Kačko, technologijų mokytojos Anos Lozovskos  bei HUMANA projekto „VALGYK PROTINGAI“ lėšomis, mokėsi kepti kibinus ir jais dalijosi su žmonėmis, gyvenančiais Turgeliuose ir apylinkėse.
  Tikime, kad mūsų mokinių gerumas, atjauta, pareigingumas bent šiek tiek pakėlė nuotaiką Turgelių gyventojams. Taip ugdome mūsų mokinių sąmoningumą ir pilietiškumą.