Dienos archyvas: 2019 14 gruodžio

Kino edukacijos programa mokykloje “Kino busas”

Penktadienį gruodžio 13 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo kino edukacijos programoje  „Kino busas“. Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius žiūrėti filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą.

5-7 klasių mokiniai žiūrėjo filmą „ARČIAU DEBESŲ“, kurio pagrindinis veikėjas yra dvylikametis Nilas. Berniukas gyvena su tėčiu ir beveik nepažįsta savo mamos. Jis mielai vasarą praleistų namuose, tačiau yra priverstas keliauti į Laplandiją pas mamą, kur susipažino su mamos naują šeimą. Po kino peržiūros vyko jo aptarimas. Mokiniai kalbėjo apie jauno žmogaus atsivėrimą pasauliui, drąsą pažinti save, šeimos sampratą, jos santykius,  žmonių ryšį su gamta ir technologijomis.

Skaitykite toliau