Skaitymo skatinimo projektas „Kartą, tarp knygų ir stebuklų pasiklydus…“

P. K. Bžostovskio gimnazijoje jau tradiciškai artėjančias žiemos šventes skatinama pasitikti su knyga rankoje ir dažniau užsukti į biblioteką.

Šių metų gruodžio mėnesį 5-8 klasių mokiniai buvo pakviesti į smagų žaidimą. Jie, ieškodami gimnazijos erdvėse paslėptų nuorodų,  dėliojo pasakos dalių mozaiką. Mokinių komandos privalėjo ne tik kuo greičiau suprasti rimuotą užuominą bei sparčiausiai ją surasti, bet ir įrodyti, kad geba puikiai orientuotis bibliotekos knygų labirintuose, greitai skaityti ir kurti esminių pasakos elementų žemėlapį. Taip pat mokiniai turėjo pademonstruoti ir literatūros žinias, spręsdami „Gražiausių pasakų“ kryžiažodį, jie prisiminė kūrinius, veikėjus, literatūrinių pasakų autorius bei jų biografijas.

Laikas knygų ir pasakų šalyje visiems buvo smagus ir išskirtinis.

Dėkojame aktyviai dalyvavusiems!

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė