Dienos archyvas: 2020 9 vasario

STUDIJOS 2020

Ką daryti, kad ateityje būtume reikalingi? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje. Atsakymų į šiuos klausimus  III- IV G klasės mokiniai ieškojo vasario 6 dieną vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020. Parodoje apžiūrėjome didelį mokymosi paslaugų pasirinkimą ir papildomas galimybes: Lietuvos aukštąsias universitetines ir ne universitetines mokymo įstaigas, profesines mokyklas. Aktualios informacijos ieškojome  per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais. Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę, nuvykti į STUDIJOS 2020 rasti informacijos, pasirinkti ir sužinoti.

IV G klasės moksleivės