Dienos archyvas: 2022 17 lapkričio

Karjeros valanda gimnazijoje

Karjeros planavimas yra neatsiejama kiekvieno  žmogaus dalis. Svarbu žinoti atsakymus į visus klausimus, o ypač vaikinams ruošiantiems privalomajai  pradinei  karo tarnybai, todėl lapkričio  16 dieną mūsų gimnazijos IVG klasės mokiniams vyko paskaita, kurią vedė Šalčininkų regioninio karo prievolės ir komplektavimo poskyriaus viršininkas  Eimantas Tamulynas ir vyr. eilinis Audrius Širofejevas.  Jie kalbėjo apie svarbą tarnaujant kariuomenėje, kad  prisijungus  prie Lietuvos kariuomenės susiduriama  su dar nepatirtais iššūkiais, neįprastos užduotys sudėtingomis sąlygomis neleidžia  nė susimąstyti, jog  darbas monotoniškas ar nuobodus. Žygiai, pastato šturmai, pasalos ir oro desantai – tai tik dalis Lietuvos kariuomenės užduočių .

Skaitykite toliau