Archiwum miesiąca: luty 2017

PODZIĘKOWANIE ZA REMONT NASZEGO GIMNAZJUM

,,Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich,
którzy potrzebują wsparcia”.

Społeczność Gimnazjum im. P. K. Brzostowskiego dzieli się radością, gdyż zmieniło się oblicze naszej placówki. Udało się to zrobić dzięki pomocy wielu wspaniałych ludzi oraz zaangażowaniu pracowników Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie.
        Dzisiaj niezmiernie cieszymy się, że mamy wyremontowany hol na parterze, korytarze, klatki schodowe, salę gimnastyczną, niektóre pracownie, np. ostatnio został odnowiony gabinet technologii, wabią też uporządkowane pomieszczenia przedszkolne oraz niesamowicie piękna, nowoczesna i wyposażony według wymogów PH jadalnia. Wystrój w magicznych kolorach w połączeniu z jasnymi odcieniami ścian i grafitem mebli tworzą przestrzeń przyjemnie stonowaną i elegancką.
        Atmosfera nowoczesności sprzyja nauce i skupieniu uczniów. W odnowionym budynku panują wspaniałe warunki do nauki i pracy społeczności gimnazju.

no images were found

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wyremontowania naszego szkolnego budynku.  Największe podziękowania społeczność szkolna Gimnazjum im. P.K. Brzostowskiego pragnie złożyć Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” w Warszawie, Samorządowi Rejonu Solecznickiego oraz spółce „Jaraks”.
       Dzięki Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” w Warszawie, sponsorom i przyjaciołom nasze gimnazjum dzisiaj jest śliczne, przestronne, nowoczesne i przyjazne uczniom, nauczycielom, rodzicom i gościom. Dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi dobrej woli możemy uczyć się i pracować naprawdę w korzystnych warunkach.

Wdzięczna społeczność Gimnazjum  im. P. K. Brzostowskiego