Archiwum miesiąca: kwiecień 2019

Zawody sportowe klas początkowych ,, Odważny, silny, zręczny’’.

28 marca 2019r. w gimnazjum Anny Krepsztul w Butrymańcach odbyły się rejonowe zawody sportowe początkowiaków pod hasłem ,,Odważny, silny, zręczny’’. W rywalizacjach sportowych również uczestniczyli uczniowie klas II-IV naszego gimnazjum. Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i aktywnie uczestniczyli w turniejowych konkurencjach. Wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.

KONKURS ,, Pokochaj Polską Mowę 2019’’.

,,Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce słodkie’’

Arystoteles

27 marca br. w Gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej w Białej Wace odbył się rejonowy konkurs dla uczniów klas 4 „Pokochaj Polską Mowę”. W konkursie wzięli udział czwartoklasiści ze szkół rejonów Solecznickiego i Trockiego. Nasze gimnazjum reprezentowała uczennica klasy 4 Inesa Stankiewicz, która  spośród startujących w konkursie okazała się lepsza i zdobyła III miejsce.

Nauczyciel klas początkowych  Lilia Basłykienie