Zawody sportowe klas początkowych ,, Odważny, silny, zręczny’’.

28 marca 2019r. w gimnazjum Anny Krepsztul w Butrymańcach odbyły się rejonowe zawody sportowe początkowiaków pod hasłem ,,Odważny, silny, zręczny’’. W rywalizacjach sportowych również uczestniczyli uczniowie klas II-IV naszego gimnazjum. Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i aktywnie uczestniczyli w turniejowych konkurencjach. Wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Rafał Jagieło kl.2,Mirosław Baniuszewicz kl.2, Agata Stankiewicz kl.2, Aleksandra Mołoczko kl.2, Dawid Siergijenko kl.3, Edward Tyszkiewicz kl.3, Karyna Macinkiewicz kl.3, Agata Kaczko kl.3, Emil Siergijenko kl.4, Jarosław Bezuszko kl.4, Inesa Stankiewicz kl.4, Greta Aleksiuk kl.4   zajęła II miejsce.

Dziękujemy oraz gratulujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali nasze gimnazjum podczas zawodów sportowych.