PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS

DIENOTVARKĖ

7.30 val. – 8.00 val.  – Vaikų priėmimas, susitikimas su tėvais.

8.00 val. – 8.10 val. – Rytinė mankšta .Žaidimai pagal vaikų pomėgius, savarankiška veikla.

8.30 – 9.00. val.–  Ryto ratas, minčių lietus.

9.00 val. – 9.20 val. Pusryčiai

9.30 val. – 11.00 val. Ugdomoji veikla grupėje. Pasirenkama individuali veikla ir veikla grupelėmis. Muzikos ir kūno kultūros užsiėmimai.

11.00 val. – 11.40 val. –  Rankų plovimas. Stalų dengimas. Pietūs.

11.45 val. – 12.00 val. Žaidimai pagal pomėgius. Poilsio ir ramybės laikas( kam reikia ).

Veikla logopediniame kabinete.

Ruošimasis į kiemą

13.00 val. – 14.00 val.Veikla kieme.  Pasivaikščiojimas. Išvykos.  Gamtos stebėjimas. Tyrinėjimai. Judrieji žaidimai lauke.

14.00 val. – 15.00 val. –  Nuveiktų darbų aptarimai. Žaidimai pagal pomėgius.Vaikų išleidimas į namus. Tėvų konsultavimas.

Rudeninė mandala

Eismo taisyklės žinosi, nieko kely nebijosi

Berniukų ir mergaičių dienos priešmokyklinėje grupėje

Matematika linksmai

„ Priešmokyklinukai švenčia gimtadienius “

Ugdytinių gimtadienių paminėjimas tapo tradicija. Tėvai atneša vaišių, todėl ir vaišinami vaikai. Pagerbamas jubiliatas.

Švesti, džiaugtis ir dalintis geromis emocijomis! Kada tai daryti, jei ne vakystėje!

,,Konservuojam rudenį“- darbelis, kurį vaikai gali padaryti iš gamtoje randamų gėrybių.

Močiutė konservuoja, mamytė konservuoja, teta konservuoja, kaimynė konservuoja ir vaikai konservuoja. Ir ne bet ką, o RUDENĮ! Priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja  linksmai leido popietę „konservuodami rudenį“. Ruduo ir konservavimas- du neatsiejami dalykai. O jei užkonservavus patį rudenį? Ši idėja mums labai patiko. Tam reikėjo pasiimti stiklainį ir išeiti į rudenėjantį parką. O ten, pririnkome kaštonų, gilių, lapų, šakelių, sudėjome jas į indelį, užpylėme vandeniu ir užkonservavome. Tikimės, kad tokios veiklos padės smagiai praleisti laiką.

Rugsėjo 15 –  ,, Taško diena “.

Buvo daug įdomios veiklos:žaidimų, skaičiavimo, spalvinimo ir kaip gi be dovanų: diplomų, medalių ir piešinių. Linksmai ir aktyviai praleidom laiką.

Mažieji lankė kapines

Prieš atostogas priešmokyklinukai apsilankė kapinėse. Vaikai degė žvakutes ant apleistų kapų. Kapinėse vaikai apžiūrėjo įvairius paminklus, antkapius, įrašus paminkluose. Sužinojo, kaip elgtis kapinėse ir kas svarbiausia. Vaikai buvo kaip niekad susikaupę, tylūs. Grįžę dalinosi įspūdžiais, kas šioje išvykoje labiausiai įsiminė.

,, Rudens gėrybių paroda“

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko darbelių ir rudens gėrybių paroda. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių.

Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugino mokyklos bendruomenę. Parodos tikslas-skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas. Vaikai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

Priešmokyklinė grupė spalio 20 dieną lankėsi mūsų mokyklos bibliotekoje. Čia vaikai atėjo susipažinti su ypatingą vieta, kur saugoma galybė knygų. Bibliotekininkė papasakojo apie biblioteką.Supažindino su vaikų literatūros skyriumi.Vaikams parodė pasakų, pažintines, erdvines, žaislines knygutes, skirtos ne tik skaityti, bet ir žaisti, stebuklingos, įvairiaspalvės, skirtingo dydžio ir formato. Vaikai apžiūrinėjo knygeles, kiekvienas sau rado kažką naujo ir įdomaus.

Tikimės, kad ateityje jie tikrai su mielu noru lankysis bibliotekoje ir skaitys knygas.

„Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo

vaiko vaizduotės,

kaip knyga.

Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse,

kai jis perskaito pirmąjį žodį ir

į rankas pasiima pirmąją knygutę“.

(Astrida Lindgren).