Pasiekimai

MŪSŲ PASIEKIMAI 2020 – 2021 M. M.

2020-2021 M.M.  PIRMŪNAI SVEIKINAME!

2020-2021 M.M. 3 TRIMESTRO PIRMŪNAI  SVEIKINAME!

2020-2021 M.M. 2 TRIMESTRO PIRMŪNAI  SVEIKINAME!

1 klasė                                        2 klasė                       

Bogdel Valerija                         Chondokin Emiljan 

Dulko Miroslava                       Jankovskij Albert

Jaglinska Arina                         Tumanovič Angelina

Lozovski Oskar

Puškarenko Darius

3 klasė                                        4 klasė                            5 klasė                         

Bričkovskaja Emilija                Jagelo Rafal                     Baslykaitė Patrycija Ana

Chotkevič Agata                       Moločko Aleksandra        Tyškevič Eduard

Markevič Magdalena                                                           Turo Augustyna  

6 klasė                                        7 klasė                                8 klasė    

Stankevič Inesa                          Baranovska Paulina           Dulko Adriana     

 

XXIX Konkurs Recytatorski 

MŪSŲ PIRMŪNAI

Najlepsza szkoła

Reitingai

 

MŪSŲ PASIEKIMAI 2019 M.

Olimpiadų laimėjimai, dalyvavimas

Eil.nr dalykas organizatorius Mokinio vardas, pavardė/klasė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje
1 Užsienio kalba (rusų) Šalčininkų r. savivaldybės  administracijos švietimo ir sporto skyrius Mažena Moločko,            

 

 

3G klasė

Valentina Jaglinska 2 vieta  
2 Dailė Šalčininkų r. savivaldybės  administracijos švietimo ir sporto skyrius Edvin Gavlas,            

 

 

1G klasė

Ana Lozovska 2 vieta  

Konkursų pasiekimai, dalyvavimas

Eil. nr. pavadinimas organizatorius Mokinio vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje tarptautiniai
1. „Olympis 2019- pavasario sesija“, lietuvių kalba ir literatūra UAB  „Advertis“ Jurgita Macinkevič Diana Jelmakaitė     padėka
2. „Olympis 2019- pavasario sesija“, lietuvių kalba ir literatūra UAB  „Advertis“ Margarita Tyškevič Diana Jelmakaitė     II laipsnio diplomas
3. „Olympis 2019- pavasario sesija“, lietuvių kalba ir literatūra UAB  „Advertis“ Tomaš Moscian Diana Jelmakaitė     I laipsnio diplomas
4. Kalbų Kengūra 2019 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Jurgita Macinkevič Diana Jelmakaitė     padėka
5. Kalbų Kengūra 2019 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Margarita Tyškevič Diana Jelmakaitė     padėka
6. Kalbų Kengūra 2019 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Dniel Baniuševič Diana Jelmakaitė     Sidabrinės Kengūros diplomas
7. „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Tomaš Moscian Česlava Baranovska   II laipsnio diplomas  
8 „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Jurgita Macinkevič Česlava Baranovska    padėka  
9 „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Margarita Tyškevič Česlava Baranovska    padėka  
10 „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Paulina Baranovska Česlava Baranovska    padėka  
11 „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Rafal Baranovski Česlava Baranovska   III laipsnio diplomas  
12 „Olympis 2019- pavasario sesija“, istorija UAB  „Advertis“ Viktorija Kozlovskaja Česlava Baranovska   padėka  
13 Nacionalinis „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras Viktorija Kozlovskaja Česlava Baranovska   dalyvavimas  
14. Mažoji lenkų kalbos olimpiada   V. Kozlovskaja V. Dulko  Dalyvavi         

 

 

mas

   
15 Konkurs poezji M.  Konopnickiej ,,Macierz szkolna“ M. Mołoczko V. Dulko Dalyvavi         

 

 

mas

   
16 Konkurs poświęcony 100. rocznicy reaktywowania Uniwersytetu Stefana Batorego“ w Wilnie Uniwersytet Wileński
  1. Kropa
V. Dulko Dalyvavi         

 

 

mas

   
17 Konkursas ,,O pióro Słowackiego“ Solecznicki Oddział Związku Polaków na Litwie R. Dulko V. Dulko Dalyvavi         

 

 

mas

   

 

18 Tarptautinis matematikos        

 

 

konkursas „Kengūra“

Lietuvos matematikų        

 

 

draugija

 2kl.-2mokiniai,3 kl.- 4 mokiniai,
4 kl.- 4 mokiniai, 5 kl.- 3 mokiniai, 
6 kl.-3 mokiniai, 2G kl.- 2 mokiniai,
3G kl.- 1 mokinys.
Rita Falkevič,        

 

 

Ana Jurgelevič,

Lilija Baslykienė,

Tatjana Michalovskaja,

Jaroslav Jurgelevič

  dalyvavimas   
         
„Olympis 2019- pavasario      

 

 

sesija“, chemija

UAB  „Advertis“ 8 kl. – 1 mokinys     

 

 

3G kl. – 1 mokinys

 

4G kl. – 1 mokinys

Ingrita Pavlovskaja padėka

ŠALČININKŲ R. TURGELIŲ POVILO KSAVERO BŽOSTOVSKIO GIMNAZIJA

Pradinių klasių mokinių dalyvavimas olimpiadose, konkursuose ir kt. renginiuose

2019m.

Eil.nr. Pavadinimas Organizatorius Mokinio vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje tarptautiniai
1 Konkursas.“Mylėk lenkų kalbą“  Šalčininkų r. Elizos Ožeškovos gimnazija. Inesa Satnkevič  4kl. Lilija Baslykienė 3 vieta    
2 Konkursas „ Mały Mistrz Ortografii’’. Stowarzyszenie nauczycieli szkół polskich na Litwie ,,Macierz szkolna’’ Inesa Stankevič    

 

 

Patricija Malevskaja 4kl.

Lilija Baslykienė   dalyvavimas  
3 Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra’’ Tarptautinio matematikos konkurso Kengūra organizavimo komitetas.   Pradinių kl.mokytojos     dalyvavimas
4 Drąsūs, stiprūs, vikrus. Šalčininkų r.  savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Komanda Rita Falkevič 2 vieta    
5 ,,Šviesoforas” Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius komanda Rita Falkevič dalyvavimas    
6 Konkursas ,,  Mały mistrz ortografii’’. Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Augustyna Turo 3kl.    

 

 

Patricija Baslykaitė 3kl.

Ana Jurgelevič dalyvavimas    
7. Konkursas ,, Poezji Marii Konopnickiej.” Stowarzyszenie nauczycieli szkół polskich na Litwie ,,Macierz szkolna’’ Inesa Stankevič 4 kl.    

 

 

Patricija Malevskaja 4 kl.

Lilija Baslykienė   dalyvavimas    

 

 

apdovanojimas

 

Projektinė veikla, akcijos, iniciatyvos

Eil. nr. Projekto pavadinimas organizatorius dalyvio vardas, pavardė            

 

 

(dalyvių skaičius)

Mokytojo           

 

 

(organizatoriaus) vardas, pavardė

gimnazijoje rajone respublikoje tarptautiniai
1. Projektas „Stebuklingą knygų pasaulį pravėrus…“ Nacionalinės bibliotekų savaitės renginys Visi 5-7 klasių mokiniai Diana Jelmakaitė           

 

 

Genė Jelmakienė

dalyvavimas      
2. Projektas „Ką pasaka mums mena…“ P. K. Bžostovskio gimnazija ir Turgelių laisvalaikio salė 25 mokiniai dalyviai Diana Jelmakaitė   dalyvavimas    
3. „Bžostovskio pokylis“ P. K. Bžostovskio gimnazija Visa gimnazijos ir busvusių            

 

 

abiturientų bendruomenė

Diana Jelmakaitė           

 

 

Alena Yarmolkovichene

  dalyvavimas    
4. NATO egzaminas Baltijos pažangių technologijų institutas. Projektas globojamas Lietuvos Respublikos Prezidentės 2G kl 6 mokiniai Česlava Baranovska     Dalyvavimas  

MŪSŲ PASIEKIMAI 2018m.

Olimpiadų laimėjimai, dalyvavimas

Eil.nr. dalykas organizatorius Mokinio vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje
1 dailė Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Joana Dulko,              

 

 

 

2G kl.

Ana Lozovska dalyvavimas  
2 technologijos Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Karolina Bortkevič,             

 

 

 

4G kl.

Ana Lozovska I vieta  
3 chemija Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Aneta Falkevič,             

 

 

 

2G kl.

Ingrita Pavlovskaja II vieta  
4 matematika Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Aneta Falkevič,              

 

 

 

2G kl.

Jaroslav Jurgelevič dalyvavimas  
5 Rusų (užsienio) kalba Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Mažena Moločko,             

 

 

 

2G kl.

Valentina Jaglinska III vieta  
6 istorija Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Evelina Mickevičienė,             

 

 

 

4G kl.

Česlava Baranovska dalyvavimas  
7 geografija Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Evelina Klim, 2G kl. Janina Jacyna dalyvavimas  
8 „Mažoji lenkų kalbos olimpiada“ Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Evelina Klim,2G kl. Valentina Dulko dalyvavimas  
9 Lenkų kalbos olimpiada Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Evald Jaglinski,              

 

 

 

4G kl.

Valentina Dulko dalyvavimas  

 

Konkursų pasiekimai, dalyvavimas

Eil.nr. pavadinimas organizatorius Mokinio vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje tarptautiniai
1 „Olympis 2018- pavasario sesija“, istorija UAB“Advertis“ Rafal Baranovski Česlava Baranovska     III laipsnio diplomas
2 Olympis 2018- pavasario sesija“, istorija UAB“Advertis“ Evelina Mickevičienė Česlava Baranovska     padėka
3 Olympis 2018- pavasario sesija“, matematika UAB“Advertis“ Arnoldas Kozlovskis Tatjana Michalovskaja     padėka
4 Olympis 2018- pavasario sesija“, matematika UAB“Advertis“ Devid Jarmolkovičius Tatjana Michalovskaja     padėka
5 Olympis 2018- pavasario sesija“, matematika UAB“Advertis“ Edvardas Tarasevičius Tatjana Michalovskaja     padėka
6 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ Lietuvos matematikų draugija Inesa Stankevič Lilija Baslykienė 10 geriausiųjų             

 

 

 

diplomas

   
7 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ Lietuvos matematikų draugija Edvardas Tarasevičius Tatjana Michalovskaja 10 geriausiųjų             

 

 

 

diplomas

   
8 Dailiojo rašto konkursas Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Inesa Stankevič Lilija Baslykienė Padėkos raštas    
9 Dailiojo rašto konkursas Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Kamilė Bartoševič Rita Falkevič Padėkos raštas    
10 „Vandens ženklai“ Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Kšištof Anuškevič Irene Šliačina I vieta, diplomas    
11 Rajono ortografijos konkursas Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Patrycija Malevskaja Lilija Baslykienė diplomas    
12 Rajono ortografijos konkursas Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Inesa Stankevič Lilija Baslykienė II vieta, diplomas    
13 „Būk saugus vandenyje ir prie vandens“ Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Jaroslav Litvinovič Ana Lozovska II vieta, diplomas    
14 „Būk saugus vandenyje ir prie vandens“ Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Agata Kačko Ana Jurgelevič III vieta, diplomas    
15 Istorijos konkursas apie J. Paulių II. Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz szkolna“ Edvin Gaulas Magdalena Klepka padėka    
16 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Edvardas Tarasevičius Jurgita Tarasevičienė   Auksinis diplomas  
17 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Margarita Tyškevič Irena Muchliado   Auksinis diplomas  
18 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Tomas Jarmolkovičius Irena Muchliado   Auksinis diplomas  
19 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Inesa Stankevič Irena Muchliado   Auksinis diplomas  
20 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Tomaš Moscian Natalja Jarmolkovičienė   Sidabrinis diplomas  
21 Kalbų Kengūra 2018 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Tomas Jarmolkovičius Natalja Jarmolkovičienė   Oranžinis diplomas  
22 Meninio skaitymo konkursas „Vesna poezii“ Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Mažena Moločko Valentina Jaglinska II vieta    
23 Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras ir Švietimo ir mokslo ministerija. Evelina Barkovska             

 

 

 

Aneta Falkevič

Joana Dulko

Evelina Klim

Česlava Baranovska   I vieta  
24 Meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ Turgelių Aistuvos gimnazija Rafal Jagelo             

 

 

 

Augustyna Turo

Inesa Stankevič

Paulina Baranovska

Natalja Jarmolkovičienė III vieta             

 

 

 

III vieta

III vieta

padėka

   
25 Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ Visuomenės sveikatos biuras komanda Irena Šliačina II vieta    

 

Sporto pasiekimai, dalyvavimas

Eil.nr. pavadinimas organizatorius Mokinio vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė rajone respublikoje tarptautiniai
1 Lengvosios atletikos varžybos, bėgimas 400 m. Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Beata Adamovič Ivan Staševskij III vieta    
2 Lengvosios atletikos varžybos, rutulio stūmimas Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius Dariuš Juchevič Ivan Staševskij I vieta    
3 Lengvosios atletikos varžybos Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius komanda Ivan Staševskij Dalyvavimas, VI vieta    

 

Projektinė veikla, akcijos, iniciatyvos

Eil.nr. Projekto pavadinimas organizatorius dalyvio vardas, pavardė             

 

 

 

( dalyvių skaičius)

Mokytojo             

 

 

 

( organizatoriaus) vardas, pavardė

gimnazijoje rajone respublikoje tarptautiniai
1 Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Tarptautinė  nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti komisija Gimnazijos bendruomenė Česlava Baranovska dalyvavimas      
2 Veiksmo savaitė „Be patyčių“ Vaikų linija Gimnazijos bendruomenė Oksana Avižen dalyvavimas      
3