Informacija mokinių tėvams: kaip patvirtinti apsilankymą pas gydytoją
Paciento apsilankymo informacija
Psichologų konsultacijos rajono gyventojams. Išdrįskite kreiptis ir gauti pagalbą Registracija užpildžius nuorodą: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf20yUhPpJ…/viewform…

2022–2023 MOKSLO METŲ NACIONALINIŲ MOKINIŲ PASIEKIMŲ
PATIKRINIMŲ TVARKARAŠTIS
2022–2023 MOKSLO METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ
PATIKRINIMO TVARKARAŠTIS



Aktualūs filmukai:
KAIP PALAIKYTI IR MOTYVUOTI SAVO VAIKĄ KARANTINO METU
Kaip bendrauti su vaikais pandemijos metu
- Kalbėkite vaikams apie koronoviruso pandemiją paprastais suprantamais žodžiais. Sakykite tiesą ir laikykitės faktų. Nekalbėkite vien tik apie galimas neigiamas koronoviruso pasekmes, ypač su jaunesniais vaikais.
- Naudokite tinkamus paveikslėlius ir informaciją. Per dieną iki 10 minučių paskirkite informacijos ieškojimui kartu su vaikais tam, kad ji taptų labiau suprantama.
- Elkitės su vaikais taip, kad jie jaustųsi mylimi ir saugūs. Skirkite laiko išklausyti jų jausmus. Leiskite vaikui žinoti, kad yra normalu jausti nerimą, baimę.
- Neneikite to, ką jaučiate jūs. Vaikams paaiškinkite, kad ir suaugę turi emocines reakcijas į netikėtą įvykį, tačiau nemalonūs jausmai yra suvaldomi.
- Leiskite vaikams palaikyti pozityvius įpročius, tokius kaip žaidimai, pokalbiai su artimaisiais ir kt. Palaikykite įprastą šeimos rutiną. Nedovanokite vaikams per daug dovanų ir neorganizuokite per daug papildomų veiklų.
- Priminkite vaikams, kad daug patikimų žmonių (gydytojai, policijos pareigūnai) nuolat dirba, kad galėtų sugrąžinti visuomenei saugią aplinką ir padėtų žmonėms, kurie serga.
- Išsamesnė informacija apie bendravimą su vaikais
(https://traumupsichologija.lt/wp-content/uploads/2020/03/Gairės-vaikams.pdf)
UWAGA
