Targi Brzostowskiego‘ 2017

Każdego roku na początku maja w Gimnazjum Pawła Ksawerego Brzostowskiego tradycyjnie odbywają się Targi Brzostowskiego, na które gromadzą się nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice, dziadkowie, sąsiedzi, przyjaciele, a także goście z innych szkół. Na stoiskach można było obejrzeć oraz nabyć piękne prace plastyczne, rękodzieła, biżuterię, różnorodne rośliny oraz moc smakołyków. Kawiarenka ,,Brzostowianka” zaoferowała wiele pysznych wypieków oraz napojów.

Targi przeplatały się występami artystycznymi naszych uczniów.

Święto organizowane na cześć patrona gimnazjum jest najbardziej atrakcyjną imprezą, na której każdy może popisać się swoim talentem. Uczestników i gości tegorocznych targów zafascynowała wystawa haftowanych obrazów, wicedyrektor naszego gimnazjum Tatjany Michałowskiej.
     Serdecznie dziękujemy administracji, uczniom, nauczycielom, rodzicom jak również gościom za wspaniałe chwile oraz wspólne pielęgnowanie tradycji.