Wycieczka edukacyjna ,,W świątecznym nastroju”

21 grudnia bieżącego roku uczniowie klas 5- 8 wraz z wychowawcami wybrali się na edukacyjną wycieczkę do Wilna. Stolica zaczarowała nas świątecznym duchem. Podczas spaceru Starówką zachwycaliśmy się przepięknie ozdobionymi choinkami oraz innymi ślicznymi dekoracjami. Miasto w trakcie świąt Bożego Narodzenia jest zawsze cudowne.

Śpieszyliśmy do Rosyjskiego Teatru Dramatycznego, aby obejrzeć przedstawienie ,,Morozko“. Ta wyśmienita i pouczająca baśń została zaprezentowana przez aktorów na współczesną nutę i cieszyła się wielką sympatią wśród widzów.
   Odwiedziliśmy też Skypark, który wabił różnorodnością atrakcji. Aktywny odpoczynek łączony z rozrywką był swoistą przygodą.  Uczniowie byli rozradowani,  szczęśliwi i pełni wrażeń.
W imieniu uczniów oraz wychowawców klas 5-8 serdecznie dziękuję  dla naszego gimnazjum za sfinansowanie i umożliwienie niesamowicie ciekawego wyjazdu.
Nauczyciel języka polskiego
Walentyna Dulko