Spotkanie bożonarodzeniowe ,,Wsród gwiazd“

22 grudnia 2017 roku odbyło się tradycyjne Spotkanie Bożonarodzeniowe, przygotowane przez dzieci z zerówki i klasy przygotowawczej oraz uczniów klas początkowych.
Aula  naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Na widowni zasiedli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie.
    Głównym celem imprezy było kultywowanie świątecznych tradycji i obyczajów, wzmocnienie więzi rodzinnych, kształcenie zdolności artystycznych u dzieci oraz wprowadzenie wszystkich w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie – aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt.: ,,Wśród gwiazd”. Całość dopełniały wspólnie zaśpiewane kolędy.
Pani Dyrektor podziękowała uczestnikom za występ oraz złożyła wszystkim obecnym  świąteczne życzenia. Następnie rozdane zostały nagrody dla uczestników konkursu ,,Najładniejsza szopka”. Później odbyły się Wigilie klasowe. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd nie było końca. I w tym świątecznym  nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.
                                                                        Nauczycielka klas początkowych Alicja Staszewska