Zerówka w bibliotece

We wtorek, 14 maja 2019 roku Miejską Bibliotekę Publiczną w Turgielach odwiedziła zerówka z gimnazjum im.P.K.Brzostowskiego.  Na wstępie kierownik biblioteki zapoznała dzieci  z  regulaminem wypożyczalni i  czytelni.  Uczniowie dowiedzieli się, jak  zostać  czytelnikiem biblioteki  oraz poznali zasady, których należy przestrzegać wypożyczając książki do domu. W kolejnej części spotkania mogli obejrzeć książki i zapoznać się z bajkami.
Następnie malowali pierwszą literę swojego imienia.
Na zakończenie dzieci podziękowały dla pani Wiktorii Urbanowicz. Każde dziecko wyszło z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do biblioteki,  aby stać się  czytelnikiem i korzystać z bogatej oferty  książek dla dzieci. Bardzo dziękujemy za ciekawą i pouczającą lekcję.

W drodze powrotnej wpadliśmy do sklepu ,,Aibie’’, gdzie pracuje mama naszej Kamili, która opowiedziała nam o zawodzie sprzedawczyni.