Dienos archyvas: 2019 17 lapkričio

Svečiuose Kultūros paso projekto spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ ir edukacinė programa

Lapkričio 8 d. mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai sulaukė smagios pramogos – daiktų teatro spektaklio pagal senovės lietuvių mitą „Eglė žalčių karalienė“. Atvykusios atlikėjos Saulė Degutytė ir Snieguolė Dikčiūtė visus kvietė „prie stalo „paragauti“ senovės lietuvių papročių: burtažodžių, ritualų, „paskanauti“ gyvai atliekamų smuiko melodijų ir pyragėlių tikrų – teatre iškeptų.“ Mokiniai galėjo klausytis gyvos muzikos, susipažinti su etnografiniais elementais, mokytis ir stebėti, kokiu būdu meninei idėjai perteikti naudojami senoviniai daiktai bei rakandai.

Nuoširdžiai dėkojame atlikėjoms ir laukiame kitų susitikimų!

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė