Dienos archyvas: 2020 24 spalio

„Bogu dziękujcie (…). Ducha nie gaście”

23 października br. uczniowie naszego gimnazjum: Karolina Suzanowicz, ucz. kl.3, Emil Siergijenko, ucz. kl. 6, Rima Dulko, ucz. kl. IG, Waleria Suszinskaja, ucz. kl. IIIG wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej, który w tym roku odbył się pod hasłem: „Bogu dziękujcie (…). Ducha nie gaście” (por. 1 Tes 5,18-19). Konkurs odbył się w Gimnazjum im. Szymona Konarskiego w Wilnie, poświęcony jest setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II.

Uczennica naszego gimnazjum Karolina Suzanowicz zdobyła III miejsce. Zadowoleni uczestnicy wracali do domu pełni wrażeń. Słowa podziękowania kierujemy do komisji organizacyjnej, szczególonie wdzięczni jesteśmy siostrze Jordanie Steckiewicz oraz sponsorom.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Gratuluję zwyciężczyni.

Nauczyciel religii Beata Narkevičienė