Vasario 16-oji: Lietuvių kalbos dienų atidarymas

(5-IVG klasės)

Kiekvienam mūsų šalies piliečiui Lietuvos gimtadienis yra ypatinga diena, kurios sulaukus būtina pasidalinti šventiniu džiugesiu ir nuotaika.

P. K. Bžostovskio gimnazijos 5-IVG klasių mokiniai šiais metais lietuvių kalbos pamokų ir klasės valandėlių metu sveikino Lietuvą kurdami plakatus tema „Lietuva mintyse ir širdyse“. Juose vaikai kūrybiškai rašė bei iliustravo gražiausius ir prasmingiausius Tėvynei skirtus eilėraščių posmus. 

Taip pat mūsų gimnazijoje Vasario 16-oji tradiciškai yra ir Lietuvių kalbos dienų atidarymo data, todėl visi gimnazijos bendruomenės nariai yra kviečiami į istorinę-literatūrinę kelionę po mokyklos erdves, kuriose laukia gausybė  mėnesį eksponuojamų stendų ir parodų: Pranciškaus Skorinos metams skirtas stendas gimnazijos bibliotekoje, Ievos Simonaitytės metams skirti stendai ir parodos gimnazijos koridoriuje, bibliotekoje, skaitykloje, valstybinėms šventėms skirti stendai Lietuvių kalbos kabinetuose, „Tik čia, po Lietuvos dangum…“ dailės ir technologijų darbų paroda gimnazijos pirmo aukšto fojė, „Manoji Lietuva“ šventinė paroda gimnazijos trečio aukšto fojė.

Organizatoriai dėkoja visiems sveikinimų Lietuvai kūrėjams, parodų bei stendų rengėjams bei ragina mokinius aktyviai dalyvauti visose kitose Lietuvių kalbos dienų veiklose. 

Pažadame, kad bus smagu! 

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė