Dienos archyvas: 2022 30 balandžio

„Skaitau ir skaičiuoju lietuviškai“

(5-8 kl. lietuvių kalbos ir bibliotekos projektas, skirtas „Nacionalinei bibliotekų savaitei“)

Jau ne pirmus metus mūsų gimnazijoje gyvuoja graži tradicija – kiekvieną balandžio mėnesį  5-8 klasių mokiniai yra kviečiami dalyvauti įvairiose integruotose lietuvių kalbos ir bibliotekos veiklose.

Šiais metais mokiniai ne tik lietuviškai klausėsi bibliografinių pamokėlių, mokėsi greitai ir tikslingai naudotis bibliotekos fondų, taisyklingai užrašyti knygos metriką, atliko įvairias kalbines-gramatines užduotis, bet ir bendraudami bei bendradarbiaudami grupėse netradiciškai gilino matematikos žinias bei apmąstė savo veiklą, savijautą ir pastangas viso projekto metu.

Dalis veiklų buvo itin lengvos ir žaismingos, dalis virto tikru iššūkiu, bet visi dalyviai nekantraudami laukė nekasdieniškų pamokų bibliotekoje ir  patyrė smagių atradimo akimirkų.

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė