Dienos archyvas: 2022 6 liepos

Obóz letni nad morzem w Stegnie

Morze, słońce, plaża, atrakcje, przyjaciele – wymarzone wakacje każdego. Właśnie takie wakacje miała dwudziestoosobowa grupa uczniów naszego gimnazjum.
20 uczniów 2-5 klas wraz z 2 opiekunami mieli wyjazd nad morze do Stegna na obóz letni. Zwiedziliśmy także Malbork, Gdańsk. Oprócz poznawania historii tych miast i zwiedzania ich zabytków znalazł się też czas na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Pogoda idealnie dopisała do plażowania i kąpieli. Wieczory podczas obozu były pełne śmiechu i zabaw. Nasi opiekunowie wymyśleli nam mnóstwo ciekawych gier.
Pełni wrażeń i miłych wspomnień w niedzielę wróciliśmy do domu, na Litwę.
W naszych sercach i wspomnieniach jeszcze na długo zostaną te wspaniałe chwile spędzone na obozie, za które dziękujemy dla Sz.P. Mera Zdzisława Palewicza, Sz.P. Starosty Jana Żychlińskiego, Sz.P. Sylwii Ziobro i Sz.P. Joanny Pietrzak, a także dla Sz.P. Dyrektor Iwonie Tyszkiewicz za możliwość spędzić wakacje nad morzem!