Dienos archyvas: 2022 7 rugsėjo

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

1 września – ważny dzień dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.

W tym dniu zgromadziliśmy się w kościele na Mszy św. Prosiliśmy Boga, by udzielał nam swych łask, by błogosławił nas i naszym obowiązkom, wysiłkom oraz codziennej pracy.

Na świątecznym apelu pani dyrektor, Iwona Tyszkiewicz, wygłosiła słowa powitania i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny. Do społeczności szkoły przemówili również przybyli goście: starszy specjalista Wydziału Edukacji i Sportu Samorządu Rejonu Solecznickiego, Katarzyna Sokołowska oraz starosta gminy Turgiele, Eduard Tyszkiewicz.

Jesteśmy teraz wszyscy u początku wędrówki i dopiero w końcu roku szkolnego zobaczymy jej finisz. Życzymy wszystkim, aby udało się pokonać wszystkie przeszkody, pojawiające się na naszej drodze. Walczmy o jak najlepsze stopnie, reprezentujmy godnie naszą szkołę i pamiętajmy, że ten szlak trzeba pokonać piechotą, dzień w dzień trzeba poświęcać czas i wkładać pracę, a wówczas marsz ten stanie się dla nas owocny.

Udanego nowego roku szkolnego!

Maturzyści