Lietuvos valstybės atkūrimo diena – mūsų laisvės diena…

Viena svarbiausių Lietuvos laisvės švenčių visada sulaukia deramo dėmesio ir atgarsio mokinių darbuose ir širdyse.

Šiais metais visi  5-12 kl. mokiniai aktyviai dalyvavo Europos Parlamento nario prof. Liudo Mažylio organizuojamame esė ir eilėraščių konkurso „Švenčiu Lietuvą!“ mokykliniame etape bei kūrė patriotines eiles, skirtas savo Tėvynei. Sveikiname penkių meniškiausių eilėraščių autorius, kurių darbai atstovaus gimnazijai – Magdaleną Markevič, Gretą Aleksiuk, Edvardą Tyškevič, Augustyną Turo ir Kamilę Bartoševič.

Taip pat Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti mokiniai rinkosi į netradicinę šventę – dalyvavo nuotoliniame edukaciniame užsiėmime organizuotame kartu su Signatarų namų muziejumi „1918 m. Vasario 16-osios įdomybės“, kurio metu gilinosi į Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybes.

Renginio pabaigoje tradiciškai buvo atidarytos Lietuvių kalbos dienos, o gimnazija pasipuošė bei puošiasi įvairiomis parodomis, stendais, skirtais mūsų šalies laisvei ir valstybingumui.

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė