Ostatni dzwonek dla maturzystów 67 promocji

31 maja zabrzmiał ostatni dzwonek dla maturzystów 67 promocji. O godz. 10.00 uczniowie, nauczyciele oraz rodzice licznie zgromadzili się na Mszy św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Turgielach. O godz. 12.00 na placu szkolnym odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia roku szkolnego.

Maturzyści szczerze dziękowali nauczycielom, wychowawcom, rodzicom za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie. Głos zabrały dyrektor gimnazjum, p. Iwona Tyszkiewicz, wicedyrektor p. Tatjana Michałowskaja oraz wychowawczyni klasy maturalnej. Przed społecznością szkoły wystąpili uczniowie klasy . Maturzyści przekazali symboliczny klucz uczniom klasy 3G. Na zakończenie zaśpiewali „Pieśń pożegnalną”. Pod melodię piosenki nie w jednym oku zakręciła się łza. Drogim Maturzystom życzymy szerokiej drogi, wszelkiej pomyślności i samych sukcesów.