Edukacinė pažintinė išvyka į Vilnių

7 ir 8 klasių mokiniai paskutinias mokslo metų dienas leidžia ne tik prasmingai, bet ir labai smagiai. Birželio 15 d. visi vyko į Vilnių, kur buvo vykdomos Kultūros paso programos, skirtos Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metams minėti, „Atrask Vilniaus senamiestį“ bei  „Verkių dvaro sodybos istorija ir legendinė Lizdeikos gimtinė“.

Pirmosios edukacijos metu aiškinomės, kaip buvo atstatyti Aukštutinės pilies (Gedimino) bokštas ir Žemutinė pilis (Valdovų rūmai), sužinojome Vilniaus senamiesčio svarbiausių objektų istorijas, prie gražiųjų Universiteto durų kalbėjomės apie dingusią ir atrastą pirmąją lietuvišką knygą – Martyno Mažvydo „Katekizmą“. Vėliau vykome į Pavilnių ir Verkių regioninį parką bei gyvai tyrinėjome Verkių dvaro sodybą ir architektūrą, klausėmės legendų bei interaktyvių pasakojimų, susipažinome su įdomiausiais Verkių dvaro istorijos epizodais.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą!