Laisvės gynėjų diena

Sausio 12 d. mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai prisidėjo prie Lietuvos laisvės gynėjų dienos minėjimo ir atminties išsaugojimo. Dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje  „Pergalės šviesa“ pagerbėme Sausio 13-osios įvykius, kai žmonės Lietuvoje vieningai stodami į ginkluotą konfrontaciją pasipriešino Sovietų Sąjungos okupacijai.

Mokykloje vyko pamokos bei praktinės-kūrybinės veiklos, tokios kaip: piešimas ir stendų ruošimas, video medžiagos peržiūra, mokytojų pasakojimų klausimas. Mokiniai labai aktyviai įsitraukė į veiklas, kurios skatino kūrybiškumą, kartu ugdant pagarbą istoriniams įvykiams.

Taip pat mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Sausio 13-oji signatarų akimis“ bei tiesioginėje transliacijoje iš Vyriausybės rūmų, kurios suteikė mokiniams unikalią galimybę gauti vertingos informacijos ir įžvalgų apie šią svarbią istorinę dieną. Tai puikus būdas ugdyti istorinį sąmoningumą ir supratimą apie savo šalies laisvės kelią.