Skaitymo skatinimo projektas „Kasdien skaitau ir daug žinau“

Tradiciškai balandžio mėnesį Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijos 5-8 klaisų mokiniai mini Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kuriai ir šiais metais buvo skirtas bendras lietuvių kalbos ir bibliotekos skaitymo skatinimo projektas „Kasdien skaitau ir daug žinau“.

Mokiniai gilinosi į skaitymo teikiamą naudą žmogui ir įtvirtinimo žinias žaisdami įtraukųjį žaidimą, sukurtą Kahoot programa. Taip pat grupėse aptarė, kodėl verta skaityti? Kūrė šūkius, raginančius skaityti arba atspindinčius skaitymo teikiamą prasmę ir malonumą bei pristatė savo darbus klasės draugams.

Lietuvių kalbos mokytojos ir bibliotekininkė džiaugiasi puikiomis idėjomis, gražiais mokinių darbais, kurie papuošė gimnazijos biblioteką, bei dėkoja visiems dalyviams!

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Jelmakaitė