Dienos archyvas: 2022 2 birželio

„PAVASARIO BALSAI“

Gegužės 25d. Šalčininkuose surengtas tradicinis muzikos festivalis „Pavasario balsai“. Prieš vienuolika metų jį inicijavo Šalčininkų rajono mokyklų muzikos mokytojų metodinis būrelis. Pirmasis festivalis įvyko Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijoje ir kasmet jis keliavo po kitas mokyklas.

„Pavasario balsai“ – tai renginys, kuriam ruošiasi ir mokytojai, ir mokiniai.  Dalyviai turi progą ne tik dainuoti, bet ir išgirsti savo bendraminčių atliekamas dainas, atsiskleisti ir parodyti kūrybiškumą. Dalyviai išgirdo gerai žinomas dainas, naujus ir iki šiol negirdėtus kūrinius, skambėjo ir liaudies dainos. Scenoje pasirodė ne tik solistai, bet ir duetai, trio ir ansambliai, kai kuriuos lydėjo šokėjų grupė. Mūsų gimnazijos jaunučių ir jaunių vokaliniai ansambliai irgi parodė savo kūrybiškumą, atliekant  kūrinius „Piosenka-powitanka“ ir sutartinę „Kadu buva kadujo“.

Muzikos vyresnioji mokytoja Lucija Višnevska