Dienos archyvas: 2022 21 birželio

Podróż do gwiazd

Wycieczka edukacyjno- poznawcza do Muzeum Etnokosmologicznego w Malatach była kształcąca, ciekawa oraz pomimo deszczowej pogody bardzo udana. Zahaczyliśmy też geograficzne Centrum Europy. Wracaliśmy wzbogaceni i zadowoleni.                                                                                                                                                       Serdecznie dziękujemy dla naszego gimnazjum za umożliwienie wyjazdu do obserwatorium astronomicznego.

Wdzięczni uczniowie klasy 1g i 2g.

Vaikų vasaros poilsio projektas „Sveikame kūne – sveika siela“

Pasibaigus mokslo metams pradinių klasių mokiniai dalyvavo vasaros stovykloje „Sveikame kūne – sveika siela“. Kiekviena stovyklos diena buvo pilna emocijų ir naujų įspūdžių.

Stovyklautojai dalyvavo įvairiose estafetėse ir lauko žaidimų rungtyse, smagioje šokių pamokoje ir netgi kūrė savo šokį. Puikiai praleido laiką batutų centre „SKYPARK“.

Rūpinantis sveiku kūnu kalbėjo apie vaisių naudą mūsų organizmui ir pasportavę ruošė vaisių salotas, kurios atgaivino ir suteikė jėgų likusiai dienai.

Stovyklos uždarymas irgi buvo smagus, prie laužo kepė dešreles, juokėsi, dalinosi įspūdžiais ir svajojo apie nuostabiausias atostogas.