Dienos archyvas: 2019 9 rugsėjo

Rugsėjis vėl kviečia

… Sukasi lyg karuselė metai – ruduo, žiema, pavasaris…  Skrieja ir skuba kartais ilgos, nuobodžios, kartais

saulėtos, linksmos, kupinos jaunystės polėkio, nerūpestingos dienos… ir nejučia išaušta  rytas. Kitoks nei visada : su krintančiais pirmaisiais rudenio lapais bei virtine į pietus skrendančių gervių, nes tai – Rugsėjo 1-osios rytas.

Mokslo ir žinių diena prasidėjo iškilmingai  Šventomis Mišiomis Turgelių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Paskui visi mokyklos mokiniai su mokytojais, mokinių tėvais ir svečiais susirinko mokyklos kieme. Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“, vėliau žodį tarė mokyklos direktorė  Lucija Jurgelevič, Šalčininkų r. savivaldybės mero pavaduotoja Beata Petkevič, Turgelių seniūnas Voicech Jurgelevič .

Po gražių sveikinimo ir padėkos žodžių, skambant iškilmingai muzikai, ketvirtokai pakvietė visus mokinius į pirmąją pamoką.

Gimnazijos  abiturientai