Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimas

Balandžio 2-ąją pasaulis mini Tarptautinę vaikų knygos dieną. Tai garsaus danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimtadienis, todėl kartais balandžio 2-oji dar vadinama H. K. Anderseno diena.

Mokyklos bibliotekoje irgi minėjome šią dieną.  Apsilankė antrokai su auklėtoja A. Jurgelevič ir  pirmos klasės mokiniai su auklėtoja I. Ašakevič. Vaikai atėjo ne tuščiomis, atsinešė labiausiai patikusios perskaitytos pasakos  iliustraciją.

Bibliotekoje mokiniai susipažino su H. K. Anderseno kūryba, klausėsi pasakų, kurias skaitė II gimnazijos klasės mokiniai, dalyvavo  viktorinoje „Atspėk pasaką“ ir visi kartu išrinko tris gražiausias iliustracijas. Jaunieji dailininkai-nugalėtojai ir daugiausia pasakų atspėję jaunieji skaitytojai buvo apdovanoti knygutėmis.

Bibliotekininkė Genė Jelmakienė