Metodinė diena ,,Mokomės kartu“

Metodinė diena ,,Mokomės kartu“ vykusi lapkričio 22 dieną, pakvietė susipažinti su mokyklos gyvenimo svarbiausia dalimi — pamoka. Šio renginio metu vyko atviros mokytojų vedamos pamokos, kurias galėjo stebėti mokinių tėvai ir seneliai, o pasibaigus pamokoms mokiniai dalyvavo kūrybinėse laboratorijose, o jas organizavo tėveliai ir seneliai. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai  dalyvavo  „Kalėdinių papuošimų gamybos“ laboratorijoje, užsiėmimą vedė Jovita Jaglinska (Arinos ir Aleksandro mama). 1-2 klasės mokiniai apsilankė  „Mažųjų Einšteinų“ mokslinėje  laboratorijoje, kurioje tyrinėjo kartu su Ivona Tyškevič (Margaritos, Edvardo ir Gabrielos mama). 3-4 klasės mokiniai nustebo pabuvoję „Pyragų puošimo paslapčių“ laboratorijoje, kur puošybos mokė Diana Barkovska ( Evelinos ir Alėsios mama). „Neriu virbalais“ užsiėmimuose dalyvavo  5-6 klasių mokiniai, juos mokė Lucija Adamovič ( Beatos- Gabrielos mama bei Dominykos ir Patricijos-Anos teta). Danuta Moločko (Maženos, Martos ir Aleksandros senelė) 7-8 klasių mokiniams demonstravo ir mokė, kaip reikia siuvinėti. Vyriausieji, tai yra 1-4 G klasių gimnazistai, dalyvavo vedamoje Šalčininkų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos Elenos Zinevičienės paskaitoje „Teisės pagrindai“.
Pasibaigus laboratorijoms vyresni mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai ir tėvai išklausė paskaitą „Sveika gyvensena“, ją skaitė sveikatos priežiūros specialistė Janina Butko.
Susirinkę tėvai dar galėjo  diskutuoti bei  dalintis iškilusiais rūpesčiais ir džiaugsmais su gimnazijos administracija bei mokytojais.
Džiugu, kad į mokymosi procesą  įsitraukė ir tėveliai, ir seneliai, nes laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. ( J. V. Gėtė.)

Metodinės tarybos pirmininkė  Jurgita Tarasevičienė.